De uitleg over de wisselbekerpunten kun je hier bekijken

 

De uitslagen van het Kerstconcours 2017 kun je hier bekijken

 

UITSLAG FNRS VAARDIGHEIDSPROEF
18 november 2018
   
Vaardigheid 3  
1. Britte vd Tooren Angie 202
  Elyne v.d. Berg Peacock 201
  Maud Meeldijk Mika 174
       
Vaardigheid 2  
1. Quincey Buurman Alex 205
2. Jula Wilms Mikey 204
3. Britt Schnellenberg Peacock 203
  Lieke Bot Nemo 201
  Zoë Straatman Maxi 199
  Levi Zwiers Wendy 199
  Joy Schoolderman Denzel 198
  Eileen v.d. Berg Wendy 182
       
Vaardigheid 1  
1. Deborah Corstanje Sylvester 206
  Inge Mulder Winner 202
  Suzanne Bosma Sylvester 201
       

 

 

UITSLAGEN FNRS DRESSUURWEDSTRIJD
29 september 2018
plts naam paard/pony pnt proef x theorie  
Privé junioren            
1. Sam Brondsema Eye catcher 224 F8 2    
Megan v.d. Aa Vialhi 223 F10 2    
1. Quincey Buurman Alex 184 F5 3    
             
Privé senioren            
1. Stephanie Sterk Briljant 223 F7 2    
Nikita Niszen Cha Cha 219 F9 3    
Daphne Slikker Winner 217 F9 3    
1. Inge Mulder Winner 224 F4 2    
             
KNHS - proeven            
1. Marijn de Wit Jazz 196,5 M19      
Nathalie Wattimena Lex 187,5 M15      
Sanne Teunisse Creasure 186 L11      
1. Sophie Rohaan Mondy 199 B3      
Emma Bruin Máxima 194 B3      
             
Manegepaarden junioren            
1. Suzanne Bosma Sylvester 234 F9 3    
Angelina v. Scherpenzeel Sylvester 220 F12 2    
Debbie Tuik Denzel 220 F11 1    
Elyne v.d. Berg Mika 216 F11 2    
1. Lynn Peer Foxy 221 F4 2    
Laura Peer Foxy 219 F4 2    
Serona Topsvoort Amber 218 F5 3    
             
Manegepaarden senioren            
1. Deborah Corstanje Sylvester 228 F8 1    
Maud Meeldijk Nienke 222 F10 1    
1. Rochelle Oosterbeek Denzel 224 F5 1    
Kim Bakker Kylian 222 F5 2    
Marga Hemelaar Foxy 221 F6 3 1  
Gerda Lion Amber 207 F5 3    
1. Annette Hulsker Amber 229 F3 3    
Jacob Sander Max 224 F4 3 2  
Daniëlle Kiers Denzel 222 F3 3    
Joany Vermeer Foxy 218 F3 1    
             
UITSLAGEN FNRS DRESSUURWEDSTRIJD
30 september 2018
             
Manegepaarden senioren            
1. Roberta Appiah Sylvester 223 F16 2    
             
Manegepaarden junioren            
1. Irene Baars Peacock 224 F14 3    
             
Manegepony’s            
1. Britt Schnellenberg Nienke 223 F12 1    
Tessa de Jager Wendy 218 F10 2    
             
1. Robin Goedel Goldfever 227 F7 3    
Danique Bol Maxi 224 F7 2    
Lotta Hulsker Wendy 223 F7 2    
Julia v. Gemert Wooki 218 F8 2    
             
1. Sabine v.d. Berg Wendy 229 F6 2    
Fay v. Brandenburg Nemo 228 F5 1    
Eileen v.d. Berg Wooki 224 F6 3 4  
Melina Bagourda Peacock 224 F5 1    
             
1. Lisanne Verweij Maxi 236,2 F4 1    
2. Lisanne Hagenbeek Kane 236 F4 2    
Lieke Bot Maxi 235 F4 2    
Jula Wilms Mikey 230 F4 2    
Zoë Straatman Maxi 229 F4 2    
Kim Dronkers Nemo 228 F4 2    
Maya de Ruiter Wendy 221 F4 2    
Ruby Martina Maxi 217 F4 1    
             
1. Marike de Kruijs Goldfever 239 F3 2    
1. Anne Bijker Wendy 239 F3 1    
2. Danique Vorwald Mikey 236 F3 2    
Indy Kiers Goldfever 228 F3 2    
Bo Hernandez Wendy 225 F3 3    
Faye Krigee Wooki 224 F3 3    
             
1. Daimy de Wijn Kane  245 F1 1    
Fenna Hekking Aladdin 234 F2 1    
Roos Smidts Wooki 226 F1 2    
             

 

 

 

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2018; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2018; klik hier

 

De kampioenen en uitslagen van 2017; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd 2017; klik hier

De uitslagen van de vaardigheidsproeven op 25 juni en 12 november 2017; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd 2017; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2017; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2017; klik hier

 

De kampioenen van 2016; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd 2016; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd 2016; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2016; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2016; klik hier

 

De kampioenen en uitslagen van 2015; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd 2015; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd 2015; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2015; klik hier

De uitslagen van de vaardigheidsproeven 2015; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2015; klik hier

 

De kampioenen en uitslagen van 2014; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2014; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2014; klik hier

 


Laatste update: 18 november 2018 16:09
© M. van Trierum