De uitleg over de wisselbekerpunten kun je hier bekijken

 

De kampioenen van 2018 kun je hier bekijken, evenals de rest van de wisselbekeruitslagen

 

De startlijst voor het Kerstconcours kun je hier vinden

 

UITSLAGEN FNRS DRESSUURWEDSTRIJD
8 december 2018
naam paard/pony pnt th proef

x

 
KNHS-proeven            
1. Sophie Rohaan Mondy 198,5   B5    
Gladys v. Groenou Daan 197   L9    
Emma Bruin Maxima 195   B5    
             
Privépaarden senioren            
1. Inge Mulder Winner 241 0 F4 3  
2. Josee op 't Ende Vialli 240   F17 1  
Stephanie Sterk Briljant 230   F7 3  
Daphne Slikker Winner 223   F10 1  
Nikita Niszen Cha Cha 199   F10 1  
             
Privépaarden junioren            
1. Quincey Buurman Alex 233   F5 3  
Sam Brondsema Eyecatcher 230 0 F8 3  
Britte v.d. Tooren Angie 229   F11 3  
Elyne v.d. Berg Pino 224   F11 3  
             
Manegepaarden junioren            
1. Suzanne Bosma Sylvester 235   F10 1  
Irene Baars Peacock 224   F15 1  
Jacky Bakker Mika 222   F6 1  
             
Manegepaarden senioren            
1. Monique van Trierum Mika 221   F14 1  
Roberta Appiah Mika 203   F16 3  
             
1. Deborah Corstanje Sylvester 233   F8 2  
Marga van Hemelaar Foxy 223   F7 1  
             
1. Kim Bakker Kylian 231   F5 3  
Rochelle Oosterbeek Denzel 227   F5 2  
Gerda Lion Amber 204   F5 3  
             
1. Joany Vermeer Foxy 243   F3 2  
Jennifer Darphorn Mika 237   F4 2  
Annette Kellner Amber 232   F4 1  
             
UITSLAGEN FNRS DRESSUURWEDSTRIJD
9 december 2018
naam pony pnt theorie proef

x

 
Manegepony’s            
1. Tessa de Jager Nienke 219 0 F10 3  
Britt Schnellenberg Kasper 213   F12 2  
             
1. Robin Goedel Wendy 223   F8 1  
Julia v. Gemert Wooki 221 0 F8 3  
             
1. Eileen v.d. Berg Kasper 221 0 F7 1  
Danique Bol Kasper 220   F7 3  
Lotta Hulsker Wendy 219   F7 3  
             
1. Aileen Marees Nienke 227   F5 2  
Melina Bagourda Wendy 220   F5 2  
Sabine v.d. Berg Wooki 217 2 F6 3  
Fay v. Brandenburg Wendy 216   F5 2  
             
1. Lisanne Verweij Maxi 230   F4 2  
2. Ruby Martina Kane 225   F4 2  
3. Jula Wilms Mikey 221 2 F4 3  
Zoë Straatman Wendy 220 0 F4 3  
Lisanne Hagenbeek Maxi 220 2 F4 3  
Faye Krigee Nienke 217   F4 1  
Kim Dronkers Goldfever 215 2 F4 3  
Maya de Ruiter Peacock 215 1 F4 3  
Bo Hernandez Wendy 213   F4 1  
             
1. Marike de Kruijs Maxi 225   F3 3  
Danique Vorwald Mikey 221   F3 3  
Anne Bijker Wooki 220   F3 2  
Indy Kiers Nienke 218   F3 3  
             
1. Lynn Prikken Alex 228   F1 2  
2. Nathalia Kroon Maxi 225   F1 1  
Daimy de Wijn Wooki 220   F1 2  
Roos Smidts Goldfever 219   F2 1  
Tatiana Carvalho Aladdin 219   F1 1  
Isolde van Geel Kane 217   F1 2  
             
             

 

 

De uitslagen van de vaardigheidswedstrijd 2018; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd 2018; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2018; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2018; klik hier

 

De kampioenen en uitslagen van 2017; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd 2017; klik hier

De uitslagen van de vaardigheidsproeven op 25 juni en 12 november 2017; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd 2017; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2017; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2017; klik hier

 

De kampioenen van 2016; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd 2016; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd 2016; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2016; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2016; klik hier

 

De kampioenen en uitslagen van 2015; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd 2015; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd 2015; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2015; klik hier

De uitslagen van de vaardigheidsproeven 2015; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2015; klik hier

 

De kampioenen en uitslagen van 2014; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2014; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2014; klik hier

 


Laatste update: 23 december 2018 16:18
© M. van Trierum